Oktoberfest 2017 - Jarošovský pivovar

 23. 10. 2017  Gastro Zlin

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili – byli jste skvělí. Naši IPU jsme v říjnu představili i proto, že Hodgsonovo October Beer mělo velký vliv na piva stylu India pale. Tipněte si kolik IPY se na čtvrtém Oktoberfestu vypilo a vyhrajte prohlídku v pivovaru s výkladem a tyrkysové tričko z limitované edice – sledujte FB Jarošovský Pivovar

Jak praví klasik - kdo si počká, ten se dočká. Počasí v našich končinách se konečně umoudřilo a my vyrazili omrknout atmosféru IV. Slováckého Oktoberfestu - a samozřejmě ochutnat místní dobroty (jinak bychom to snad ani nebyli my).
Akce se letos premiérově konala v areálu Jarošovského pivovaru. Velmi nás překvapila návštěvnost, která s přibývajícími hodinami ještě vzrostla. Našli jsme tady vše, co k akci tohoto typu patří: několik typů piv z portfolia zdejšího pivovaru, živou hudbu, výborné jídlo i krásné ženy v lidových krojích. Potěšil nás také dostatek toalet a jedinečný pivní grog! Řidiči by ale možná krom točené limonády uvítali i nealko pivo. 
K jídlu tady byla široká nabídka zabíjačkových specialit, jako jelítka, klobásy či uzené maso. Selátko se točilo na rožni… Zkrátka a dobře - dobroty byly všude, kam naše mlsné oko pohlédlo. 
A co na spláchnutí mastnoty? No přeci výborné pivo, které tady teklo proudem. Na čepu byl Jarošovský Jura 11%, světlý ležák, nefiltrovaný, nepasterovaný; Jarošovský ležák 12%, světlý ležák, nefiltrovaný, nepasterovaný; Jarošovský Šohaj 14%, speciální světlé pivo, nefiltrované, nepasterované; Jarošovská IPA 15%, vařeno podle vlastní receptury; Jarošovský Rochus 16%, tmavý pivní speciál. Ano, na čepu byly spíše pivní speciály. Na recenzi naší degustace klasického portfolia Jarošovského pivovaru se můžete těšit v blízké době.

Co říct závěrem? Snad jen, že už se těšíme na příští ročník.

Fotogalerie