Milujete mlsání? Nenechte si ujít ten nejsladší festival ve Zlíně

 13. 01. 2020  Gastro Zlin

Od 17. do 19. ledna se ve zlínské Sportovní hale Euronics bude konat další ročník Čokoládového Festivalu. Největší tematická gastro událost v kraji i letos láká všechny milovníky sladkého a čokoládových pochoutek především.

Náš portál Gastro Zlín je i letos partnerem Čokoládového festivalu – a upřímně se už nemůžeme dočkat. Při vzpomínání na loňskou nabídku stánkařů se nám totiž sbíhají sliny ještě teď. Opravdu bylo z čeho vybírat. Nemluvě také o bohatém doprovodném programu a několika soutěžích o ceny.

A na co se tedy na 4. ročníku Čokoládového Festivalu ve Zlíně můžete těšit? Opět bude k dispozici spousta kvalitních výrobků k degustaci, řada soutěží, workshop – a především rozmanitý stánkový prodej.

Akce je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou. Vstup 60, Kč. Sleva pro studenty, důchodce (40,- Kč). Pro děti do 6 let bude zadarmo. 

Pokud tedy máte na 17.19. ledna v kalendáři stále volno, proč si neudělat čokoládový víkend s celou rodinou? Zaručeně si pochutnáte :) 

Veškeré informace najdete na jejich facebookové události :) 


Tento článek napsal Denisa - redakce Gastro Zlín

Miluju dobré jídlo, pití. Jsem ze Zlína. A proto jsem ráda, že tohle všechno můžu spojit, psát o tom a informovat ty z vás, kteří se se mnou shodují minimálně ve dvou ze třech výše zmíněných faktech. :)

Fotogalerie