19.5. Květnový restaurant Day

 04. 05. 2018  Gastro Zlin

Jarní Restaurant day se blíží! Tentokrát se na naši partu nadšenců můžete těšit v krásném prostředí parku Komenského (u knihovny). Akce bude spojena se Sousedským besedováním, takže kromě skvělého jídla se můžete těšit i na spoustu zábavy.

 

O co vlastně jde?

“Festival o jídle, kde každý si může otevřit vlastní restauraci”

Restaurant Day je tvořen tisíci lidí, kteří organizují a navštěvují pop-up restaurace po celém světě. 

Jste milovníci skvělého jídla, pití a dobré nálady ? Chtěli jste si někdy otevřít restauraci nebo vás zajímalo, jaké to asi je podělit se o svou lásku k vaření s ostatními? Chcete prostě jen ochutnat to skvělé jídlo, které umí připravit vaši přátelé? Pak je pro Vás Restaurant Day skvělou příležitostí. Ale není to jen o jídle. Myšlenkou je propojit komunitu lidí v okolí, ať už se stejnými zájmy, či s úplně odlišnými, poznat nové přátele, poznat tohle město. Zúčastnit jako prodejce se může kdokoli - "amatér i profesionál" - kdo chce širokému okolí nabídnout svůj um a lásku k vaření. Nepotřebujete k tomu nic víc, než se jen přihlásit, navařit a prodat s úsměvem.

A proč vlastně? Vyzkoušet si ten pocit, kdy uspokojíte chutě ostatních, kteří tě pak s nadšením ocení? Polechtat si ego? Experimentovat se sezónními produkty? Poznat nové chutě a potkat další milovníky jídla? To už je na Vás. Takže neváhej, navař, přijď, prodej. NEBO přijď, ochutnej a bav se.

Místo akce se odvíjí od možnosti počasí. V letních měsících budeme opět venku. Sledujte stránky, kde se včas dozvíte více.

Těšíme se na Vás!Fotogalerie z dřívějších termínu akce zde.

Odkaz na Událost: https://www.gastrozlin.cz/kvetnovy-restaurant-day/

Fotogalerie