Jarošovský Oktoberfest 2018

 09. 10. 2018  Gastro Zlin

Rok se rokem sešel, Oktoberfest ohlásil návrat a my zase byli u toho. Celou sobotu bylo na říjen opravdu neskutečně krásné počasí a Jarošovský Oktoberfest nemohl mít lepší podmínky. Na této akci zdejší Jarošovský pivovar poprvé odhalil svůj nový speciál – Jarošovská cérka 13%. Velice zajímavý ovocný speciál s nádechem meruňky, malin a ostružin. Akce se povedla v každém směru.

Hudební doprovod nám začal už od slunečného poledne. Veselé představení Mladých burčáků bylo k prvnímu pivku ideální. Pro ty, kteří potřebovali do nového dne ještě trochu nakopnout (tak jako my), tady byla připravena výborná káva nebo třeba šťavnaté selátko.

Novinkou pro tento ročník byl i stánek s pivními koktejly od pánů z Infinity coffee & cocktail baru ve Zlíně. Ty šly opravdu na odbyt, pivo totiž už dávno není jen klasickým spotřebním produktem, ale spíše kulturou samou o sobě. Chmelový nápoj dodává chuť jídlu v těch nejlepších restauracích nebo hořký nádech exotickým koktejlům.

Na čepu po celou dobu bylo všeho dostatek a mohli jste ochutnat také další lokální pivní speciály Jarošovský Rochus 16%, Jarošovský Šohaj 14%. K tomu samozřejmě nechyběla stálá nabídka Jarošovské Desítky 10%, Jury 11% a Ležáku 12%. 

Od 16 hodin potom začala ta pravá vesnická zábava, o kterou se postarali skvělí hudebníci ze skupiny SEKEC – a to byl tedy opravdu a doslova mazec. Za nás se jednalo o velice povedenou akci nejen pro zapřísáhlé milovníky piva. Už se těšíme na další ročník, který se určitě bude konat v říjnu 2019. Jo, když jde o Oktoberfest, je docela lehké vykalkulovat datum dalšího konání, že?Nezapomeňte sledovat Facebook – Jarošovského pivovaru, ať máte ty nejaktuálnější informace o dění místního pivovaru :)

Fotogalerie