Jak vypadala úterní degustace rumu v Infinity coffee & cocktail baru?

 V úterý v prostorách Infinity coffee & cocktail baru proběhla další z naší série degustací. Tentokrát jsme ochutnávali rum ve spolupráci s firmou Ultra Premium Brands – Warehouse1.cz.

Popis

Jednalo se o velmi speciální večer, protože jsme se po více než 2 a půl letech rozloučili s přednášejícím René Stankušem, který odchází do zaslouženého rumového důchodu. 

U společnosti úplně nekončí, ale své pomyslné žezlo předává Milanu Červenkovi, který se sám řadí k opravdu skvělým barmanům a další řízené degustace bude mít na starosti právě on.

 Jak degustace vlastně probíhají? Dozvíte se všechno o výrobě rumu, jeho základním rozdělením – podle čeho se aspoň trochu orientovat při výběru, jak by se správně měl rum pít a podobně. Následně probíhá degustace jednotlivých rumů, které se s každou degustací obměňují. Průřez sušších rumů až po sladké ovocnější typy. Všechny degustace jsou postavené na párování ovoce či nakouřování rumu… Prostě takové 2 hodiny rumové poezie. Neváhejte a příště se u nás určitě zastavte. Další degustace je plánována už na říjen, termín ještě upřesníme. 

Touto cestou bychom vás zároveň chtěli pozvat na naši další degustaci, která proběhne opět v Infinity již 2. května. Tentokrát budeme degustovat gin pod vedením Petra Kymly – ambasadora Diageo Reserve Brands opět ze společnosti Ultra Premium Brands.. Uvidíme se?

Degustace ginu 2. 5.2019: https://www.gastrozlin.cz/degustace-ginu-ultra-premium-brands-a-petr-kymla-2/

Rezervace a zakoupení vstupenek: http://www.gastrozlin.cz/vouchery/degustaceginu.html 

Za fotky děkujeme:

Petr Mika - Fotograf


Tento recept přidat Kuchtík Bohuš

Kdo to ten Bohuš vlastně je? Nedávno mu bylo 31 let a ve světě gastronomie platí za odborníka na slovo vzatého. Za sebou má 15 let praxe v bezpočtu restaurací, barech a kavárnách – zvládá všechno, od úklidu až po management. Bohuš nedá dopustit na svou

Hodnocení

Zobrazit hodnocení

Prozatím zde nění žádné hodnocení - buďte první

Odpovídáte na hodnocení

Text musí být mezi 25 a 1000 znaky!

Fotogalerie

Facebook Gastro Zlín

Načítám data...