GastroFest

 15. 05. 2018  Gastro Zlin

GASTROFEST aneb svátek jídla pro všechny malé i velké se bude konat 9.června pod širým nebem v příjemném prostředí zahrady areálu KOVOZOO ve Starém Městě. Zveme vás na exkurzi do 10 zemí! Bude mít jedinečnou možnost vyzkoušet různé světové kuchyně a lahodné pokrmy na jednom místě. Ochutnáte tradiční českou a slovenskou kuchyni, tedy gulášek nebo halušky, čerstvé koláčky, patenty a moravské víno.

Ochutnáte tradiční českou a slovenskou kuchyni, tedy gulášek nebo halušky, čerstvé koláčky, patenty a moravské víno. Přivítají vás "děvčice" v kroji nebo harmonikář. U sousedů v Německu bude právě probíhat Oktoberfest, který je znám spoustou jídla, piva a dobré nálady. Pravou atmosféru umocní německá polka a obsluha v typických bavorských krojích. Na našem GASTROFESTIVALU nebude chybět ani zastoupení krásné, slunné a voňavé Itálie a v ní pravá pizza a pasta nejrůznějších druhů. Milovníky mořských plodů a báječných vaflí pozveme do Belgie! Gyros, tzatziky nebo ouzo můžete ochutnat kde jinde než v Řecku. Ve Francii vás pozveme na různé druhy baget a lahodné palačinky.

Naše cestování ale nekončí v Evropě, vydáme se samozřejmě dál! Amerika a hamburgery - to tady nesmí chybět a věříme, že to bude nejoblíbenější zastávka. Pokud máte rádi ostré pokrmy, můžete ochutnat typickou mexickou kuchyni - tedy chilli con carne nebo tortilly. Je libo asijskou kuchyni? Jsme připraveni vám nabídnout sushi na různý způsob a navíc se můžete účastnit workshopu, na kterém se jeho přípravu naučíte pod profesionálním dohledem.  Navštívit můžete také Indii a ochutnat její tradiční, kořeněné pokrmy. Uvolněnou atmosféru jistě zažijete na Havaji, kde bude probíhat barbecue party a vy si tak můžete v klidu na lehátku vychutnat grilované speciality a také míchané koktejly!

V programu budou nejrůznější hudební produkce, lekce tance, fotokoutek, bubnování, thajské masáže a také dětská zóna se spoustou zábavy pro děti. Pro nejmenší bude k dispozici kuchařská dílnička.

Vezměte s sebou celou rodinu a vyrazte na GASTROFEST, těšíme se na Vás!

 

Vstupenky zde v prodeji: https://www.smsticket.cz/vstupenky/12719-gastro-fest

 

Partneři

Fotogalerie