Garden Food Festival Zlín

 14. 08. 2018  Gastro Zlin

Nejchutnější festival jídla a pití na Moravě znovu ve Zlíně!

Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni? Ať tak či tak Garden Food Festival, vám znovu nabídne dostatek speciálních a nezapomenutelných gastronomických zážitků. Představíme vám zajímavé kulinářské koncepty z celé republiky i ze zahraničí, ale ochutnáte i farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i zahraniční vína či produkty z minipivovarů.
Hlavní kuchařskou hvězdou bude jako tradičně „šéf“ Zdeněk Pohlreich, jehož vystoupení naživo jsou ještě zajímavější, vtipnější a „šťavnatější“ než v televizních show. Objeví se však i další výrazné osobnosti gastronomické scény z regionálních i známých tuzemských restaurací. Například herečka a spisovatelka Markéta Hrubešová letos nejen předvede své kuchařské umění, ale bude i moderátorkou festivalového programu, který se po dvou ročnících v Zámeckém parku poprvé odehraje na NÁMĚSTÍ MÍRU ve Zlíně.

V sobotu 1.září bude na náměstí Míru GFF sousedem mezinárodního festivalu dechových hudeb FEDO, který zajišťuje i program na pódiu. V neděli čeká návštěvníky gastronomický program včetně vystoupení špičkových kuchařů jako je Zdeněk Pohlreich, Pavel Sapík a další. Návštěvníkům se za případné komplikace omlouváme, ale věříme, že tato změna zlepší dostupnost pro obyvatele Zlína i přespolní návštěvníky.

Přestože i letos bude festivalovou měnou grešle, na rozdíl od předchozích ročníků již nebude nutné disponovat její papírovou podobou. Díky moderním elektronickým čipům
(čip odpověď na otázku) tak bude ochutnávání dobrot mnohem pohodlnější. Vstup na akci je po oba dny ZDARMA

Článek o konceptu WHEELS a degustační menu Zdeňka Pohlreicha najdete zde.

 

Malá ochutnávka úžasné atmosféry, která panovala při zastávce v Rožnově pod Radhoštěm. Dorazte ZDARMA na náměstí Míru vytvořit stejnou kulisu a ochutnat skvělé gastro speciality.

Fotogalerie