Telefonická objednávka: +420 774 366 594

Sobotní burgerování


Už v sobotu 15. prosince pořádá portál Gastro Zlín ve spolupráci s restaurací Dobré Hnízdo a barem Infinity coffee & cocktail bar tématickou akci "Sobotní burgerování". Na co se můžete těšit? Tři exkluzivní varianty burgerů o 90 gramech v menu s výbornými hranolkami. Tým Infinity c&cb se zase postará o welcome drink a skvělé koktejly k burgerům a těšit se můžete i na bohatou tombolu o zajímavé ceny - večeře pro dva, vouchery, věcné dárky.

Zapomenout nesmíme ani na soutěž jedlíků – klání se bude samozřejmě týkat pojídání burgerů. Chceš se přihlásit ?* Počet míst na tento večer je omezen na 65 osob. Na celou akci je nutná rezervace na e-mailu nebo telefonu.
Menu: 3x Burgery (90g masa), hranolky, welcome drink, lístek do tomboly, skvělá atmosféra sobotního večera v příjemné restauraci a se skvělými drinky za 499Kč. * Přihlaš se - v události napiš pod soutěžní fotku své jméno a klíčové slovo “všechno sním” odkaz na FB událost: zde.

  • Použití voucheru
  • Použití Gastro Zlín voucheru je omezeno na jedno použití jedním uživatelem. V rámci jedné návštěvy lze uplatnit pouze jeden GZ voucher. GZ voucher nelze kombinovat s dalšími slevami.

  • Uplatnění voucheru
  • Platnost voucheru pouze v den konání akce tj: 15.12.2018 | 17:00


    Předprodej za 399Kč do úterý 11.12 napište do objednávky poznámku "GZvoucher"


    Cena: 499 Kč Objednat voucher

Sobotní burgerování | Gastro Zlín

Online Objednávka


Vybrali jste si náš voucher? Zvolte si variantu, pošlete objednávku a my Vás budeme v nejbližší možné době kontaktovat.

Při kliknutí na odeslat objednávku souhlasíte se zpracováním osobních údajů - GDPR - přečíst si podmínky ZDE.